Hakkımızda

Acar Sanayi Mamulleri Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti. 1987 yılından bu yana sürekli faaliyet gösteren,kurumsal kimliğine ve ilkelerine sahip,büyüyen sanayileşmenin içerisinde değer yaratmaya özen gösteren bir şirkettir.

 

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana iç piyasa ve ihracatta önemli rol oynamış olup , teknolojiye paralel yol izleyerek makine platformunu geliştirip,siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede ürün sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı bir görev olarak benimsemiş ve bu konuda her zaman kullanılan malzeme standartlarından asla ödün vermemeyi bir ilke olarak benimsemiştir.

 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ,başarılı insan kaynağımızdır.En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve birlikte çalışmak,insanımızın yeteneklerinden,gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak,etkinliklerimizi arttırmak,gelişmelerine olanak tanımak,işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak,topluluğumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamaktır için seçtiğimiz yoldur…

 
 

.

.

Iletisim Bilgileri

ZooTemplate
  • Tel: (+90) 326 615 56 86
  • Fax: (+90) 326 615 27 68
  • info@acarcivi.com
  • http://www.acarcivi.com
Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image